erzurum evden eve nakliyat,
İSTEEND – İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği | Evden Eve Nakliyat | İSTANBUL | İZMİR |GLOBAL TAŞIMACILIK
iOS watching has hardly ever been uncomplicated; for that reason, it will take only impressive cellular phone spy checking programs make it possible for an efficient apple iphone spy and carry out productive observing. To help you to select the best mobile app for spyware for iphone 4 which matches your budget and desires, we have now made how to spy on a iphone if you are looking for a strong iPhone spy program to acquire for the phone/apple ipad, the first thing you must know is usually that, in most cases, you will need to jailbreak that product first to put in spyware. This process is quite simple and easy , doesn’t involve considerably commitment.

İSTEEND – İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği

İstanbul ili içerisinde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları tarafından kurulan ve kısa zamanda 200′e yakın üye kaydı alan İSTEEND (İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği); korsan nakliyeciler, komisyoncular ve haksız rekabet ortamı yaratan portallara karşı mücadele edecektir.

Son dönemlerde aşırı bir şekilde artan Korsan Nakliye Firması, Komisyoncu ve İnternet Portalları hem nakliye firmalarını olumsuz etkilemekte hemde hizmet alımı yapan müşterilerin mağduriyetler yaşamasına sebebiyet vermektedir.

Derneğin ilk amacı sektör içinde yasal boşluklardan yararlanan bu tarz oluşumları kapatmak ve sektöre bir standart getirmektir. Yıllardır müşterilerimizden nakliye firmaları arasında hizmet ve fiyat arasında ciddi farklılıkların olduğu bilgisini almaktayız. Derneğin ilk çalışmalarının başında sektörde hizmet veren firmalara hem hizmet hemde nakliye ücretlerine bir standart getirmek olacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği
Dernek (İSTEEND); Ulaştırma Bakanlığı, İl Trafik Müdürlüğü ve Maliye Bakanlığı ile koordineli çalışacak ve nakliye firmaları ve müşterilerin mağduriyetlerini ortadan kaldıracaktır.

Siz müşterilerimize de ev eşyalarınızı taşımanızda mutlaka dernek üyesi olan kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile taşınmanızı tavsiye ederiz.

Firmamız İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) üyesidir.

Yoruma kapalı.