erzurum evden eve nakliyat,
İSTEEND – İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği | Evden Eve Nakliyat | İSTANBUL | İZMİR |GLOBAL TAŞIMACILIK

İSTEEND – İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği

İstanbul ili içerisinde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları tarafından kurulan ve kısa zamanda 200′e yakın üye kaydı alan İSTEEND (İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği); korsan nakliyeciler, komisyoncular ve haksız rekabet ortamı yaratan portallara karşı mücadele edecektir.

Son dönemlerde aşırı bir şekilde artan Korsan Nakliye Firması, Komisyoncu ve İnternet Portalları hem nakliye firmalarını olumsuz etkilemekte hemde hizmet alımı yapan müşterilerin mağduriyetler yaşamasına sebebiyet vermektedir.

Derneğin ilk amacı sektör içinde yasal boşluklardan yararlanan bu tarz oluşumları kapatmak ve sektöre bir standart getirmektir. Yıllardır müşterilerimizden nakliye firmaları arasında hizmet ve fiyat arasında ciddi farklılıkların olduğu bilgisini almaktayız. Derneğin ilk çalışmalarının başında sektörde hizmet veren firmalara hem hizmet hemde nakliye ücretlerine bir standart getirmek olacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği
Dernek (İSTEEND); Ulaştırma Bakanlığı, İl Trafik Müdürlüğü ve Maliye Bakanlığı ile koordineli çalışacak ve nakliye firmaları ve müşterilerin mağduriyetlerini ortadan kaldıracaktır.

Siz müşterilerimize de ev eşyalarınızı taşımanızda mutlaka dernek üyesi olan kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile taşınmanızı tavsiye ederiz.

Firmamız İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) üyesidir.

Yoruma kapalı.