erzurum evden eve nakliyat,
Global Nakliyat -Hasarsız Taşındık-Evden Eve Nakliyat Tavsiye | Evden Eve Nakliyat | İSTANBUL | İZMİR |GLOBAL TAŞIMACILIK

Global Nakliyat -Hasarsız Taşındık-Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Hasarsız Taşındık – Evden Eve Nakliyat Tavsiye
Bir Müşterimizin Firmamız hakkında görüşlerini belirten yorumu…

Eşim sürekli oturduğumuz evden şikâyet ediyordu. Küçük olduğunu, eşyalarımızın sığmadığını ve bizim artık daha büyük bir eve taşınmamız gerektiğini düşünüyordu. Aslında ben de bunun farkındaydım. Çocuklarımızın sürekli oda kavgası yapması da çok canımızı sıkıyordu. Hem eşimin daha geniş ve güzel bir evde yaşamasını hem de çocuklarımın artık ayrı odalara sahip olması gerektiğini düşünüyordum. İşlerim yolunda gitmeye başlayınca hemen daha iyi bir ev aramaya başladım. Sürekli ilanları takip ediyordum ve bize göre bir ev bulduğumda hemen satın alacaktım. Sonunda tam istediğimiz şekilde bir ev buldum ve satın aldım. Ev oturduğumuz yere çok uzaktı ama hem semti hem de güzelliği eşimin de çocuklarımın da beğenmesini sağlayacaktı.

Akşam evime gittiğimde kendilerine yeni bir ev aldığımı, en yakın zamanda göreceklerini ve taşınacağımızı söyledim. Çocuklarım da eşim de çok sevindiler. Eşim daha iyi bir evde yaşayacak, çocuklarımsa artık ayrı odalarda yaşamanın keyfini çıkaracaktı. Ben de onların mutluluğuna şahit olarak huzur içinde yaşayacaktım.

Her şey çok güzeldi ama taşınma fikri eşimi korkutmuştu. Bu evdeki eşyaları taşınmak için nasıl hazırlayacağını bilmiyordu. Ayrıca mesafenin uzak olması, taşınma sırasında eşyaların başına gelebilecek olan hasar riskini arttırdığı için çok korkuyordu. Bu eşyaların hepsi çok yeniydi ve onları kullanırken çok dikkat ediyordu. Şimdi taşınma sırasında eşyalarının deforme olması ihtimali onun canını sıkmıştı. Onu böyle düşünceli görmek hoşuma gitmiyordu ve yine mutlu olması için en iyi taşıma şirketini bulup üzerinden bu yükü alacağımı söyledim.

Hemen tanıdıklarımdan ve internet üzerinden taşıma şirketi araştırması yaptım. İyi olduğunu iddia eden birçok firma ile görüştüm. Referanslarından en çok etkilendiğim firmaya ise www.globaltasimacilik.com adresinde ulaştım. Hem işlerindeki kaliteleri hem de profesyonel taşıma yapıyor olmaları meğer herkes tarafından biliniyormuş. Şirketle konuştum ve kısa süre içerisinde evimize gelerek eşyaların paketlenmesini, zedelenmemesi için dışlarının kaplanması işlemini yaptılar. İşlerinde hem dikkatli hem de oldukça hızlıydılar. Yeni evimize de aynı özenle eşyalarımızı yerleştirdiler. Biz sadece onların işlemlerini izlemekle yetindik. Eşimin yüzünün gülmesi ve eşyalarımızın güvenle taşınması beni çok mutlu etmişti. Sizin de taşımacılıkta ilk başvuracağınız adres Global Nakliyat olsun.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.