erzurum evden eve nakliyat,
Hastane Taşımacılığı | Evden Eve Nakliyat | İSTANBUL | İZMİR |GLOBAL TAŞIMACILIK

Hastane Taşımacılığı

Tüm hastaneler sosyal anlamda her ülkenin en önemli kurumları arasında yer ifade eder. Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek taşıma şeklidir..

Hastane taşımacılığı amatör bir nakliyat firmasının yapabileceği bir taşıma hizmeti değildir. O nedenle hastane ile ilgili bir taşıma işleminiz var ve bir nakliyat firması araştırıyorsanız sadece fiyat üzerinden hareket etmeyin. Akdeniz Nakliyat bir çok özel hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşıma hizmetini sağlamıştır. Akdeniz Nakliyat firmasının elinde Tüm taşıma hizmetlerinde bu hizmeti alan hastane yetkililerinden olumlu referans mektupları mevcuttur. Kaliteli bir firmadan profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız bize ulaşın size en profesyonel nakliyat hizmetini en uygun fiyata sunalım.

Türkiye’nin her yerinden Türkiye’nin her yerine hastane taşımacılığı yapan Akdeniz Nakliyat sektörde sürekli yükselen başarı grafiği ile bir çok hastanenin tercihi olmuştur.

 
Hastane taşımacılığı sırasında dikkat edilecek husular :

– Hastadeki tüm karyolakar ambalajlanarak taşınmalıdır..
– Karşılama bankoları balonlu ambalajla paketlenmelidir.
– Özellikle Laboratuar malzemeleri çok dikkatli bir şekilde taşınmalıdır.
– Ofis gereçleri ve bilgisayarlar balon ambalajla paketlenmelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.