erzurum evden eve nakliyat,
İstanbul Niğde Evden Eve Nakliyat | Evden Eve Nakliyat | İSTANBUL | İZMİR |GLOBAL TAŞIMACILIK

İstanbul Niğde Evden Eve Nakliyat

İstanbul Niğde Evden Eve Nakliyat
İstanbul Niğde Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini GLOBAL Nakliyat olarak tam profesyonellikle vermekteyiz. Amacımız müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetini kaliteli ve uygun fiyata sunmaktır.

İstanbul’dan Niğde’ye taşınacaksanız yapmanız gerek taşıma tarihinizden 10 gün öncesinde firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yapmanız durumunda istediğiniz gün ve saatte aracımız ve personelimiz gelerek evinizde bulunan tüm eşyaları havalı naylon kraft kağıtlarla paketlemesini yaparak araca yüklerler. Bunun yanı sıra taşındığınız ve yeni taşınacağınız evde mobilyalarınızın demontaj ve montajı yapılmakta. Evinizde bulunan tüm kırılacak eşyalarınızın kolilenmesi yine firma personelimiz tarafından özenle ve itinalı bir şekilde kolilenmektedir. Tüm bu genel hizmetler dışında en çok önem verdiğiniz askılı elbiseleriniz için özel askılı elbise dolabı gönderilmekte ve elbiseleriniz kırışmadan yeni evinize taşınmaktadır. Çamaşır ve bulaşık makinesi gibi kurulumu yapılabilecek beyaz eşyalarınızın yeni evde tesisatlarının tam olması durumunda bağlantıları yine personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca firmamız karayolları üzerinde olabilecek olası durumlar için eşyaları Allianz Sigorta ile güvence altına almaktadır.

Firmamızın referanslarını inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz. Ayrıca istediğinizde daha önce İstanbul Niğde arası taşımasını yaptığımız müşterilerimiz ile görüşebilir bilgi alabilirsiniz…

 

İstanbul Niğde Evden Eve Nakliyat, İstanbul Niğde Arası Nakliyat, İstanbul Niğde Nakliyat, Evden Eve Taşıma, Ev Taşıma, Niğde Nakliyecileri, Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.