erzurum evden eve nakliyat,
Mecidiyeköy Piyano Nakliyesi | Evden Eve Nakliyat | İSTANBUL | İZMİR |GLOBAL TAŞIMACILIK

Mecidiyeköy Piyano Nakliyesi

Piyano Taşıma, Piyano Taşımacılık, Piyano Nakliyat, departmanımız piyano sektöründe firmaların uluslararası Piyano taşınma katılımlarını lojistik ve taşıma olarak desteklemek için kurulmuştur. Taşımayı Güvenli, eksiksiz, hasarsız ve tam zamanında firmaya belirtilen tarihte teslim için kurulan Piyano Taşıma departmanı.

Eğer anlaşılırsa GLOBAL NAKLİYAT’ ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü Piyano görevlileri elemanlarla değil drekt olarak GLOBAL NAKLİYAT’ın formen’ i ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için Piyano oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı kullanılmaktadır.

Tüm Piyano eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete rağmen GLOBAL NAKLİYAT tedbiri elden bırakmıyarak taşınan Piyanoi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan Piyano GLOBAL NAKLİYAT ile drekt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü Piyano görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.